60Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Dünyanın Her Yeriyle Görüntülü Sesli Chat

Milyonlarca insan dünyada ve ülkemizde bu yöntem ile arkadaş bulmakta, sosyal çevre oluşturabilmektedir. Alternatif arkadaşlık ve dostluk sitesi olarak tanımlanan “görüntülü sesli chat,  sesli chatin bir tık üstü konumundadır. sesli chati tercih etmeyen yada yeterli görmeyen kişiler görüntülü konuşarak karşısındaki kişiyi daha yakından tanıma fırsatı yakalama şansını yakalayabiliyorlar.

Web Cam İle Görüntülü Sohbet

Web cam ile görüntülü sesli chat yapmak isteyenlerin bilgisayarında web camera olması gerekli. Görüntülü konuşmaktan hoşlanıyorsanız, konuşurken karşınızdaki kişinin mimiklerini görmek istiyorsanız bu tarz siteler tam size göre. Yalnızlığından bir nebze olsun uzaklaştığınızı fark edecek, müdavimi olacaksınız, Metropollerde insanların en büyük sıkıntısının yalnızlık olduğunu düşünürsek, görüntülü sesli chat sayfaları, yalnız kalmak istemeyenlerin imdadına Hızır gibi yetişmiş bir sistem. Klavye kullanmanıza gerek kalmadan, kişi karşınızdaymış gibi sadece kameraya bakarak konuşabilecek, karşılıklı cay, kahve içerek, hatta yemek yiyeceksiniz. Harika değil mi? Karşımdaki kişiyi görmeliyim, nasıl birisi olduğunu gözlerine bakınca hemen anlarım, ona göre arkadaşlığıma devam ettiririm yada bitiririm diyorsanız, bu siteler tam size göre.

Almanya da Yaşayan Akraba ile Görüntülü Sohbet

Almanya yada dünyanın uzak bir ülkesinde yaşayan akrabanız, sevdiğiniz biri ile internet üzerinden kolayca görüntülü ve sesli iletişim kurmak. Günümüzde teknolojinin sağladığı kolaylık vazgeçilmez. Bir düşünün var sayalım Almanya da yaşayan bir akrabanız var telefon ile görüşmek istediğimizde faturaların ne kadar kabaracağı malum belki doya doya hasret gidermenize maddiyat olarak yetersiz bir durumdasınız. ama internet üzerinden hem sesli hem görüntülü olarak günlerce konuşsak görüşsek bile avantajları tartışılamaz.

http://www.sesliask.com tüm hakkları saklıdır!

...

Yazar : NeTeX
14 Şub 2019
51 Görüntüleme


Gönder